Öne Çıkanlar Türkçe Şarkı Sözleri Google Play Store Kompozit burun iş ayakkabısı

Çocuk Sahibi Olamayanlara Müjde Kıbrıs'tan

Kıbrıs tüp bebek konusunda büyük ilerlemeler ve gelişmeler göstermiş olan bir yerdir. Bunun en büyük sebebi bu tedavi konusunda yasal engellemelere başvurmamasıdır. Evet, bebek sahibi olmak isteyen ancak normal yollardan bebek sahibi olamayan çiftler için geliştirilen ve insanlığın hizmetine sunulan tüp bebek tedavisi ülkemizde ve birçok ülkede devlet kontrolünde yapılan bir hizmettir. Ancak, bu tedavi ile ilgili bazı önemli hususlar maalesef ülkemizde yasal engellere takılmaktadır.

Tüp bebek tedavisine uygun olan hastaların büyük bir bölümü ilk denemede bebek sahibi olmayı başarmaktadırlar. Ancak, bazıları için istenilen sonuca ulaşabilmek için tekrar tekrar deneme yapmak gerekebilmektedir. Ülkemizdeki yasal engeller bu aşamada karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle özgür çalışma sahası arayan uzmanlar Kıbrıs Tüp Bebek üzerine yoğunlaşmışlar ve hizmetlerini buralarda devam ettirmişlerdir.

Durum böyle olunca tüp bebek tedavisinin en iyi uygulandığı ve en başarılı sonuçların alındığı yerler Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak faaliyet gösteren kuruluşlar olmuşlardır.

Tüp bebek tedavisi dünyada 70’li yıllarda uygulanmaya başlanan bir tedavidir. Bebek sahibi olmak isteyenler için yapılan tüm çalışmaların genel adıdır. Tedavi için birçok yöntem bulunmakla birlikte geniş kitlelerde bilinen hali ile anne adayından alınan yumurta hücreleri ile baba adayından alınan spermlerin döllendirilmesi süreci tüp bebek tedavisi olarak adlandırılmaktadır.

Tüp bebek tedavisinin yanı sıra bu kapsamda bir hizmet olan cinsiyet seçimi hizmeti ülkemizde yasak olmakla birlikte Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi tarafından rahatlıkla uygulanan ve çok başarılı sonuçlar alınan bir hizmettir. Bu hizmet ile ilk bebeğinin belli bir cinste olmasını isteyen ya da daha sonraki bebeklerinin belli bir cinste olmasını isteyen çiftler için verilen bir hizmettir. Bazı bölgelerde ilk çocuğun erkek olması baba için bir gurur kaynağı olarak algılandığından, üzerindeki toplum baskısından kurtulmak isteyen, kendisini daha iyi hissetmek isteyen kişiler cinsiyet seçimi hizmetini tercih etmektedirler.

Evet K.K.T.C. Tüp bebek yönünden oldukça ilerleme sağlanmış bir yerdir. Bu alanda kaliteli hizmet veren kuruluşların başında Doğuş Tüp Bebek Merkezi gelmektedir. Doğuş Tüp Bebek Merkezi hizmetlerine geçmeden önce şu konuyu belirtmek istiyoruz. Kıbrıs Türk vatandaşlarından vize talebinde bulunmamaktadır. Bu nedenle sadece kimliğimiz ile Kıbrıs seyahati yapabilmemiz mümkündür.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi, ülkemizden tedavi için Kıbrıs’a gelecek hastaların tüm ihtiyaçlarını düşünmüştür. Genel itibari ile hastaların en iyi tedavi sürecini yaşamaları için psikolog hizmeti veren firma, en kaliteli ve en son teknoloji ile donatılmış laboratuvarları ile hizmet verirken, Kıbrıs’a başka ülkelerden gelecekler için de büyük hizmetler sunmaktadır.

Hastalar sadece tedavilerini düşünsünler, buna adapte olsunlar ve başarıya giden yolda sağlıklı bir şekilde yürüsünler diye kendilerinden tedavi almak için arayan hastaların geliş, gidiş, barınma, yeme, içme, ulaşım gibi tüm ihtiyaçlarını planlamaktadır. Hastalar ile tedavi öncesinde iletişim kuran, birlikte en iyi hizmet için planlama yapan Doğuş Tüp Bebek Merkezi, anlaşmalı olduğu oteller ile barınma, yeme, içme gibi ihtiyaçlarını karşılamakta, hastaya en uygun geliş, gidiş saatlerini planlayarak uçak biletlerini almakta, hava alanına gelişlerinden, konaklayacakları otele intikaline, otelden tedavi merkezine geliş gidişlerine, tedavi sonrası otellerine dönüşlerine kadar her alanda servis hizmeti de sunmaktadır. Karşılaştığınız tüm problemlere en iyi ve en etkin çözümler sunan Doğuş Tüp Bebek Merkezi hastaya her türlü alanda en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olmuştur.

10 yıldan fazla süredir birçok hastanın en iyi şekilde tedavi olmasını, yıllardır özlem duydukları bebeklerine kavuşmalarını sağlamış olan Doğuş Tüp Bebek, bu alanda hizmet sağlayan en iyi merkezlerin başında gelmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi için en önemli husus hastaların bebek sahibi olacaklarına inanmalarıdır. Ancak, birçok tedavi merkezini gezmiş, birçok tedavi yöntemi uygulanmış, bir türlü başarılı sonuç elde edememiş olan hastalar büyük bir hayal kırıklığına uğradıklarından ve bebeklerinin olacağına dair umutlarını yitirmiş olduklarından tedavi süreci son derece zor olmakta ve buna bağlı olarak da başarısız sonuç oranı yükselmektedir.

Tüp bebek tedavisine en uygun ve en kaliteli merkezlerden başlamanız bu anlamda başarı için en büyük adım olacaktır. Gereksiz tedavi yöntemleri ile zamanınızı, paranızı ve en önemlisi de umudunuzu kaybetmeyin. Doğuş Tüp Bebek Merkezine gelin en iyi tedavi hizmetlerinden yararlanın. Ayrıntılı bilgi için www.dogustupbebek.comweb sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.